O nás

Klinika
estetickej
medicíny

Klinika estetickej medicíny

Vitajte na stránke kliniky estetickej medicíny EVIA CLINIC. Našimi službami, priestormi, produktmi a komplexným prístupom sa Vám budeme snažiť poskytnúť nadštandardnú starostlivosť a navodiť tak jedninečnú atmosféru. Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

Zákroky estetickej dermatológie nemusia znamenať zmenu toho, kým ste. Urobte zmenu k lepšiemu a stante sa tak lepšou verziou samého seba. Našou filozofiou je priniesť ženám a mužom prirodzené výsledky, ktoré im navrátia sebavedomie.

Sme tu pre klientov,
ktorým na sebe záleží.

Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

ODBORNÝ GARANT

MUDr. Silvia Valentová, PhD

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Karlovej v Prahe. Dvojatestovaná lekárka zo všeobecnej a plastickej chirurgie. Pracovala vo Fakultnej Thomayerovej nemocnice v Prahe IKEM. Akutálne pôsobí na Klinike plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie, vo FNsP FDR v BB. Je členkou Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, Slovenskej spoločnosti chirurgie ruky a hojenia rán, Medzinárodnej konfederácie plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie (IPRAS), Európskej spoločnosti plastickej a rekonštrukčnej chirurgie (ESPRAS).

Pravidelne sa zúčastňuje na kongresoch s medzinárodnou účasťou doma aj v zahraničí s problematikou estetickej a rekonštrukčnej chirurgie.

LEKÁR

MUDr. Alexandra Kašubová

Absolvovala Lekársku fakultu Masarykovej univerzity v Brne, ktorú ukončila v roku 2016. Po ukončení štúdia pracovala na internom oddelení vo Zvolene, následne pracovala v Stredoslovenskom ústave srdcovo-cievnych chorôb v Banskej Bystrici. Poslednú prax získala na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie UNB v Bratislave, kde sa zaradila do špecializačného štúdia plastickej chirurgie.

Je certifikovaná na aplikáciu botulotoxínu DYSPORT vyplňových materiálov JUVÉDERM, mezoterapie a prácu s laserom. Pravidelne sa zúčastňuje na školeniach a seminároch týkajúcich sa tejto oblasti.

LEKÁR

MUDr. Barbora Slobodníková

Absolvovala Univerzitu Komenského v Bratislave a od roku 2020 pracuje na Neurochirurgickej klinike FNsP Nové Zámky. Je členkou Slovenskej Neurochirurgickej spoločnosti a Slovenskej spondylochirurgickej spoločnosti. Absolvovala školenia na Lumineru, Teosyal, Dysport, Allergan, Saypha (v Prahe), Aptos lifting (v Prahe).

Ďakujem za vaše služby. Vaša klinika je krásna! Aj vďaka Vám, vášmu milému personálu a prostrediu som si mohla oddýchnuť a cítiť sa príjemne. Prajem Vám veľa úspechov.

Krásne priestory, ochotný personál a skvelý výsledok práce. Veľká spokojnosť 🙂

Krásne príjemné prostredie s profesionálnym milým prístupom a krásnym výsledkom, veľká spokojnosť.

Najlepšia masáž, akú som doteraz vyskúšala, milý personál, krásna klinika, vrelo odporúčam 🙂

Nieto slov – vynikajúce strávenie času v príjemnom a peknom prostredí s milým (a vysoko kvalifikovaným) personálom.

Skvelý prístup personálu a odborný zákrok. Odporúčam ????????????

Úžasné prostredie, milí personál a dokonalé služby. Jednoznačne najlepšia voľba, dokonalosť. Ak raz vyskúšate, už nebudete chcieť ísť inde????

Vždy odchádzam spokojná. Od recepcie , cez sestričku až po pani doktorku veľká profesionalita, milý prístup . Ďakujem.