Biostimulačný Revitalizačný Peeling

BioRePeelCl3 je inovatívny dvojfázový patentovaný zdravotnícky prostriedok s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom. Vďaka exfoliačnímu a keratolytickému účinku podporuje bunkový obrat, odstraňuje vonkajšie bunky rohovej vrstvy selektívnym pôsobením na väzby korneocyty. Dermofunkčnost aktívnych zložiek prispieva k hlbokej stimulácii obnovenie kože a biosyntetických procesov, ktoré sú nevyhnutné k spomaleniu starnutia pokožky a oxidačného poškodenia vyvolaného UV žiarením a znečistením. BioRePeelCl3 sa vyrába podľa farmaceutických štandardov, aby bola zaručená najvyššia úroveň kvality Fatty IN ITALIA

Zabraňuje oxidácii kyseliny trichlóroctovej a stabilizuje vzorec oddelením vodnej fázy od oxidačnej atmosféry vnútri ampulky. V dôsledku toho sa zvyšuje účinnosť výrobku. Obnovuje a udržiava kožné hydro-lipidový povlak. Znižuje trans-epidermálne odparovanie vody a napomáha prenikaniu aktívnych látok. Zvyšuje hydratáciu prostredníctvom priamych aj nepriamych mechanizmov.

Jedinečný BioRepeelCl3 je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zvatšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné

Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov.

Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

Objednať sa

Ďakujem za vaše služby. Vaša klinika je krásna! Aj vďaka Vám, vášmu milému personálu a prostrediu som si mohla oddýchnuť a cítiť sa príjemne. Prajem Vám veľa úspechov.

Krásne priestory, ochotný personál a skvelý výsledok práce. Veľká spokojnosť 🙂

Krásne príjemné prostredie s profesionálnym milým prístupom a krásnym výsledkom, veľká spokojnosť.

Najlepšia masáž, akú som doteraz vyskúšala, milý personál, krásna klinika, vrelo odporúčam 🙂

Nieto slov – vynikajúce strávenie času v príjemnom a peknom prostredí s milým (a vysoko kvalifikovaným) personálom.

Skvelý prístup personálu a odborný zákrok. Odporúčam ????????????

Úžasné prostredie, milí personál a dokonalé služby. Jednoznačne najlepšia voľba, dokonalosť. Ak raz vyskúšate, už nebudete chcieť ísť inde????

Vždy odchádzam spokojná. Od recepcie , cez sestričku až po pani doktorku veľká profesionalita, milý prístup . Ďakujem.