Medzi najčastejšie a najúčinnejšie zákroky pre vyhladenie a odstránenie mimických vrások je aplikácia botulotoxínu.

Jedná sa o zákrok, pri ktorom je malé množstvo produktu botulotoxínu typu A vpichované malými ihličkami do presne určeného kožného svalu, ktorý sa v priebehu niekoľkých dní uvoľní.

Má schopnosť zablokovať nervové zakončenia v určitom svale, čo napomáha vyhladzovať mimické vrásky. Po aplikácii nedochádza k návratu zmršťovania svalu v pôvodnej miere, čím sa dĺžka trvania efektu predlžuje. Je to rýchly ambulantný zákrok bez následnej rekonvalescencie, ktorého efekt nastupuje behom 2-10 dní.

Najčastejšie oblasti ošetrované botulotoxínom sú čelo a horizontálne vrásky na ňom, vráska hnevu – oblasť medziobočia glabelly, vrásky okolo očí tzv. crows feet. Botulotoxín je možné použiť na nápravu úsmevu odhaľujúceho ďasná (gummy smile), liečbu hyperhidrózy a redukcii pomarančovej koži na brade.

Taktiež je možné aplikovať neurotoxín do žuvacieho svalu (m.masseter), čím docielime jeho atrofiu, čo má za následok zúženie tváre a zvýraznenie lícnych kostí tzv. V shape tváre a rieši aj zdravotné problémy spojené s mohutnými žuvacími svalmi, akými sú škrípanie zubami-bruxizmus.

Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

Objednať sa

Ďakujem za vaše služby. Vaša klinika je krásna! Aj vďaka Vám, vášmu milému personálu a prostrediu som si mohla oddýchnuť a cítiť sa príjemne. Prajem Vám veľa úspechov.

Krásne priestory, ochotný personál a skvelý výsledok práce. Veľká spokojnosť 🙂

Krásne príjemné prostredie s profesionálnym milým prístupom a krásnym výsledkom, veľká spokojnosť.

Najlepšia masáž, akú som doteraz vyskúšala, milý personál, krásna klinika, vrelo odporúčam 🙂

Nieto slov – vynikajúce strávenie času v príjemnom a peknom prostredí s milým (a vysoko kvalifikovaným) personálom.

Skvelý prístup personálu a odborný zákrok. Odporúčam ????????????

Úžasné prostredie, milí personál a dokonalé služby. Jednoznačne najlepšia voľba, dokonalosť. Ak raz vyskúšate, už nebudete chcieť ísť inde????

Vždy odchádzam spokojná. Od recepcie , cez sestričku až po pani doktorku veľká profesionalita, milý prístup . Ďakujem.