Medzi najžiadanejšie zákroky v estetickej dermatológii patrí aj aplikácia výplní do oblasti tváre.

Výplne na báze kyseliny hyaluronovej sa aplikujú tenkou ihlou alebo kanylou priamo do pokožky a využívajú sa k omladeniu pokožky, doplneniu objemu, profilovaniu a kontúrovaniu tváre, zväčšenia pier, vyhladeniu vrások.

Kyselina hyaluronová je látka, ktorá se prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme. Výplne sú používané vo forme viskoelastického gélu, ktorý neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, preto sú organizmom veľmi dobre prijímané s nízkym počtom vedľajších účinkov. Na našej klinike používame vysoko kvalitné preparáty značky Juvederm, Neauvia, Teosyal, Restylane.

Sú to originálne prípravky, vyrábané špeciálnou technológiou, ktoré predlžujú jej pôsobenie v koži s konečným prirodzeným výsledným efektom. Dĺžka efektu závisí od ošetrovanej oblasti, spravidla niekoľko mesiacov až dva roky.

Najčastejšie oblasti ošetrované kyselinou hyalurónovou sú pery, oblasť okolia pier, nasolabiálne ryhy (nosovoústne záhyby) a marionetové vrásky (vrásky na bočných stranách spodnej pery, ktoré môžu prechádzať až do nosoústnych vrások), zvýraznenie lícnych kostí, odstránenie kruhov pod očami, contouring tváre, modelácia brady.

Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

Objednať sa

Ďakujem za vaše služby. Vaša klinika je krásna! Aj vďaka Vám, vášmu milému personálu a prostrediu som si mohla oddýchnuť a cítiť sa príjemne. Prajem Vám veľa úspechov.

Krásne priestory, ochotný personál a skvelý výsledok práce. Veľká spokojnosť 🙂

Krásne príjemné prostredie s profesionálnym milým prístupom a krásnym výsledkom, veľká spokojnosť.

Najlepšia masáž, akú som doteraz vyskúšala, milý personál, krásna klinika, vrelo odporúčam 🙂

Nieto slov – vynikajúce strávenie času v príjemnom a peknom prostredí s milým (a vysoko kvalifikovaným) personálom.

Skvelý prístup personálu a odborný zákrok. Odporúčam ????????????

Úžasné prostredie, milí personál a dokonalé služby. Jednoznačne najlepšia voľba, dokonalosť. Ak raz vyskúšate, už nebudete chcieť ísť inde????

Vždy odchádzam spokojná. Od recepcie , cez sestričku až po pani doktorku veľká profesionalita, milý prístup . Ďakujem.