PROFHILO® – prirodzený lifting pleti

Naspäť na procedúry Evia Clinic

Predstavujeme vám novinku PROFHILO®. Ide o hybridný komplex dvoch molekúl kyseliny hyalurónovej s rozdielnou molekulovou hmotnosťou vo vysokej koncentrácii.

PROFHILO® pôsobí v procese fyziologického starnutia pleti. Je určený na remodeláciu kožného tkaniva a zlepšenie pevnosti pokožky tváre a krku.

Jedná sa o ošetrenie, pri ktorom sa do špecifických bodov v oblasti tváre, krku a ďalších častí tela aplikuje stabilizovaný hybridný kooperatívny komplex (HCC) molekúl čistej, vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej (32mg / 1ml). Je vyrábaný unikátnym tepelným procesom bez pridania chemických stabilizačných látok.

Výrazne zlepšuje viaceré parametre pokožky s viditeľným estetickým výsledkom. Pôsobí prostredníctvom prirodzeného, ako aj vytvoreného korekčného účinku a to pri procese fyziologického starnutia tkaniva a v procese opravy kožného tkaniva, v prípade akné alebo jaziev. Vytvára fyziologické podmienky pre šírenie, migráciu a organizáciu dermálnej bunkovej zložky. Intradermálna aplikácia umožňuje priviesť optimálne množstvo kyseliny hyalurónovej priamo do tkaniva, s cieľom zasiahnuť proti cytotoxickému pôsobeniu voľných radikálov na fibroplasty a na tukové vrstvy pod nimi.

Samotný zákrok predchádza načrtnutie bodov vpichu podľa tzv. BAP (bio aesthetic points) techinky. V prípade oblasti tváre sa jedná o 5 bodov a v oblasti krku až 10.