Odstránenie cievok na tvári

Naspäť na procedúry Evia Clinic

Moderná laserová medicína si dnes vie poradiť aj s rozšírenými cievkami. Odstraňujeme cievky rôznych veľkostí a liečba je takmer bezbolestná. Neželané červené žilky sú estetickým problémom vyskytujucim sa najmä na tvári a nohách.

Najmodernejšia laserová technológia

Súčasná medicína ošetrenia laserom je najvhodnejšia technika odstránenia rozšírených cievok. Laserová technológia od firmy Asclepion, ktorú používame na našej klinike, je priekopníkom v oblasti estetickej laserovej medicíny. Použitím rôznych techník je možné vykonať rôzne typy liečby.

MeDioStar ponúka špičkové možnosti liečby cievnych lézií (rozšírených cievok) na tvári. Cievky, ako napríklad “pavúčie žily”, sú všeobecne bežnými kozmetickými chybami. Pre ženy predstavujú veľmi nepríjemný problém, pretože je ťažké ich ukryť pod make-upom. Aj veľké percento mužov rieši problém s ich odstránením.

Ošetrenie jemných povrchových ciev, ktoré sa vyskytujú na tvári, sa deje vďaka svetlu, ktoré sa premieňa na teplo a krvné cievy sú poškodené a zmiznú. Cievy sú okamžite „vymazané“ bez neatraktívneho fialového sfarbenia. Riziko zmeny pigmentov a vznik jaziev je veľmi nízke.