Zariadenie HydraFacial používa vysokotlakové sanie aplikované špecializovanou metódou na manuálnu masáž a odvod lymfatických uzlín.

Lymfodrenáž funguje na zlepšenie krvného obehu ako aj na detoxikáciu, tonizáciu a spevnenie pokožky. Jemná lymfatická masáž môže stimulovať otvorenie lymfatického systému, zvýšiť prietok lymfy a pomôcť pri odtoku tekutín a toxínov.

Špeciálne banky, ktoré sa používajú pri tomto ošetrení kožu jemne nasávajú a intenzívne prekysličujú. V hlbších vrstvách kože dochádza k novotvorbe kolagénu, čím dochádza k celkovému zlepšeniu kvality pokožky, vypnutiu a zpevneniu . Narušuje tukové bunky, ktoré sú odplavené lymfatickým systémom, tým dosahuje vynikajúce výsledky pri modelácii postavy, zoštíhleniu a odbúravaniu celulitídy. Celulitída mizne už po prvých ošetreniach.

Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

Objednať sa

Ďakujem za vaše služby. Vaša klinika je krásna! Aj vďaka Vám, vášmu milému personálu a prostrediu som si mohla oddýchnuť a cítiť sa príjemne. Prajem Vám veľa úspechov.

Krásne priestory, ochotný personál a skvelý výsledok práce. Veľká spokojnosť 🙂

Krásne príjemné prostredie s profesionálnym milým prístupom a krásnym výsledkom, veľká spokojnosť.

Najlepšia masáž, akú som doteraz vyskúšala, milý personál, krásna klinika, vrelo odporúčam 🙂

Nieto slov – vynikajúce strávenie času v príjemnom a peknom prostredí s milým (a vysoko kvalifikovaným) personálom.

Skvelý prístup personálu a odborný zákrok. Odporúčam ????????????

Úžasné prostredie, milí personál a dokonalé služby. Jednoznačne najlepšia voľba, dokonalosť. Ak raz vyskúšate, už nebudete chcieť ísť inde????

Vždy odchádzam spokojná. Od recepcie , cez sestričku až po pani doktorku veľká profesionalita, milý prístup . Ďakujem.