Procedúra HydraFacial sa stará o pleť od základu. Hydrafacial vortexové ošetrenie pleti ukrýva v sebe komplex šiestich omladzujúcich metód v jednom balíku. Ošetrenie sa začína exfoliáciou, ktorá odstráni šedivý nános na pokožke. Kombinuje viacero postupov – detoxikáciu, exfoliáciu, regeneráciu a hydratáciu. Je to najnovšia metóda neinvazívnej obnovy vrchnej vrstvy pleti. Infúzia antioxidantov, peptidov a kyseliny hylaurónovej urobí pocit dokonalej pleti. Ošetrenie sa vykonáva pomocou špeciálnych nadstavcov. Prvým krokom je exfoliácia, odstránenie odumretých buniek. Pokračujeme chemickým peelingom a hĺbkovým čistením, pričom sa patentovanou technológiou VORTEX vytiahnu mazové zátky z pórov. Nasleduje aplikácia peptidov a špeciálneho roztoku, ktorý perfektne hydratuje pokožku. Na záver sa svetelnou terapiou aktivuje regeneračný proces buniek. Po zákroku je ihneď vidno liečebný (akné, zápaly…) , revitalizačný a omladzujúci efekt. Ošetrenie zvyšuje pevnosť a pružnosť kože, zjemňuje začínajúce vrásky. Je to ošetrenie, ktoré je vhodné pred akýmkoľvek ďalším estetickým zákrokom.

Priebeh ošetrenia

 1. Exfoliácia – k tomuto kroku sa používa nadstavec s abrazívnymi hrotmi. Sila abrázie sa zvolí podľa typu pleti. Pri ošetrení dochádza k povrchovému obrúseniu pleti a zároveň k výraznej hydratácii pleti. Hydratačný roztok obsahuje glykosamíny, kyselinu mliečnu a výťažky z rias.
 2. Chemický peeling – aplikácia roztoku kyseliny glykolovej a kyseliny salicylovej
 3. Extrakcia a hĺbkové čistenie – používa sa extrakčný nadstavec, ktorý umožňuje efektívne využitie vákua. Pri ošetrení sa najprv z povrchu kože odsaje AHA peeling a potom sa extrahujú mazové žľazy z kožných pórov, kde v dôsledku predchádzajúcich krokov sa póry otvoria. Extrakcia sa predovšetkým zameriava na T-zónu tváre, pri nej sa používa roztok s obsahom hydratačných činidiel a kyseliny salicylovej. Výsledkom je stiahnutie pórov.
 4. Aplikácia komplexu peptidov – tento roztok peptidov redukuje jemné vrásky a navracia pokožke pružnosť.
 5. Hydratácia a aplikácia antioxidantov – posledný nadstavec umožňuje infúziu roztokov do kože. Roztok obsahuje zmes antioxidantov, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín.

Sérum Lip Perk

 • jemne zväčšené pery,
 • vyhladzuje pery,
 • hydratuje pery.

Sérum Eye Perk

 • rozjasňuje, tonizuje a spevňuje vonkajšie oko,
 • zlepšuje hydratáciu pokožky,
 • šetrne odstraňuje povrchovú vrstvu odumretých buniek pokožky.

Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

Objednať sa

Ďakujem za vaše služby. Vaša klinika je krásna! Aj vďaka Vám, vášmu milému personálu a prostrediu som si mohla oddýchnuť a cítiť sa príjemne. Prajem Vám veľa úspechov.

Krásne priestory, ochotný personál a skvelý výsledok práce. Veľká spokojnosť 🙂

Krásne príjemné prostredie s profesionálnym milým prístupom a krásnym výsledkom, veľká spokojnosť.

Najlepšia masáž, akú som doteraz vyskúšala, milý personál, krásna klinika, vrelo odporúčam 🙂

Nieto slov – vynikajúce strávenie času v príjemnom a peknom prostredí s milým (a vysoko kvalifikovaným) personálom.

Skvelý prístup personálu a odborný zákrok. Odporúčam ????????????

Úžasné prostredie, milí personál a dokonalé služby. Jednoznačne najlepšia voľba, dokonalosť. Ak raz vyskúšate, už nebudete chcieť ísť inde????

Vždy odchádzam spokojná. Od recepcie , cez sestričku až po pani doktorku veľká profesionalita, milý prístup . Ďakujem.