Injector U225

Francúzsky prístroj, ktorý účinne a efektívne vpravuje do pokožky rôzne výživné látky. Tento elektricky prístroj využíva tlak stlačeného vzduchu, ktorý zabezpečí bezbolestní priebeh celého ošetrenia. Injektor U225 si ľahko poradí s citlivou partiou oblasti očného okolia nosa, ako aj iných partií na tele. Rovnomerne aplikované mikro-vpichy zabezpečia optimálnu absorpciu prípravkov pre dosiahnutie maximálneho efektu bez zbytočného plytvania materiálu.

Efektívnosť a bezpečnosť mezoterapie prináša na trh unikátne výsledky v oblasti rejuvenizácie pleti, tela či stimulácie rastových folikulov.

Mezoterapia pozostáva zo sekvencie mikro-vpichov mezoterapeutických prípravkov do povrchovej vrstvy epidermy. Mezoterapeutické prípravky sú obohatené o vitamíny, minerály, aminokyseliny, kyseliny hyalurónovej, peptidov za účelom skvalitnenia mikrocirkulácie, hydratácie a aktivácie tvorby kolagénu.

Sme tu pre klientov, ktorým na sebe záleží.

Objednať sa

Ďakujem za vaše služby. Vaša klinika je krásna! Aj vďaka Vám, vášmu milému personálu a prostrediu som si mohla oddýchnuť a cítiť sa príjemne. Prajem Vám veľa úspechov.

Krásne priestory, ochotný personál a skvelý výsledok práce. Veľká spokojnosť 🙂

Krásne príjemné prostredie s profesionálnym milým prístupom a krásnym výsledkom, veľká spokojnosť.

Najlepšia masáž, akú som doteraz vyskúšala, milý personál, krásna klinika, vrelo odporúčam 🙂

Nieto slov – vynikajúce strávenie času v príjemnom a peknom prostredí s milým (a vysoko kvalifikovaným) personálom.

Skvelý prístup personálu a odborný zákrok. Odporúčam ????????????

Úžasné prostredie, milí personál a dokonalé služby. Jednoznačne najlepšia voľba, dokonalosť. Ak raz vyskúšate, už nebudete chcieť ísť inde????

Vždy odchádzam spokojná. Od recepcie , cez sestričku až po pani doktorku veľká profesionalita, milý prístup . Ďakujem.