Úžasná svetová novinka mini-invazívnej mezoterapie bez rekonvalescencie

Čo je NEO-PEN?

Je automatizovaný mini-invazívny systém, ktorý zvyšuje vstrebávanie produkto cez pokožku  a prirodzene stimuluje kolagén a elastín s minimálnym epidermálnym narušením. Má automaticky riadené vibračné mikroihličky, ktoré  znižujú bolestivosť a nepohodlie klienta.

Pre koho je určený?

Toto špeciálne ošetrenie je určené pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť stav svojej pleti. Napomáha zlepšeniu stavu kože, omladzuje ju , pôsobí ako lifting, zjemňuje vrásky a jemné linky, minimalizuje veľkosť pórov, vyrovnáva jazvy po akné, zlepšuje hojenie rán, zmenšuje viditeľnosť strií, lieči a zlepšuje stav alopécií.

Aký je rozdiel medzi NEO-PENOM a Derma rollerom?

Neo-pen narozdiel od Derma rolleru spôsobuje minimálne epidermálne poškodenie, čo znamená menšiu bolestivosť a takmer žiadne krvácanie. Neo-pen má jednoduchšiu manipuláciu okolo všetkých tvárových kontúr a jeho vertikálne ihličky ľahšie prenikajú do tkaniva a bez rizika ich ohnutia, čo Derma roller nevie zaručiť.

Ako toto ošetrenie prebieha a aký je jeho princíp?

Na očistenú tvár sa nanesie aplikovaný materiál a prístroj sa nastaví podľa typu pleti. Hĺbka prieniku mikroihličiek je nastaviteľná od 0,5 – 2,5mm a podľa prieniku je nastaviteľná aj vibrácia týchto mikroihličiek. Tieto kanáliky penetrácie sa uzavrú v priebehu niekoľkých minút, nastáva nabudenie tvorby kolagénu a rýchleho hojenia. Vrstva epidermy sa stáva silnejšou a tvorba kolagénu stále pokračuje v priebehu niekoľkých týždňov. Cez mikrokanáliky aktívne látky aplikovaného materiálu infiltrujú hlbšie vrtsvy epidermy a tak bunkové membrány a DNA sa začína regenerovať.